x 
0 Kč

  • MOD_VIRTUEMART_EMPTY_CART_MSG

MANDS International, s.r.o.

Společnost MANDS International, s.r.o. byla založená v roce 1997, přičemž se už od samotného počátku se představujeme jako spolehlivý a seriózní obchodní partner. V současné době patříme mezi významné obchodníky v segmentu se zemědělskými a industriálními pneumatikami na tuzemském trhu. Nicméně své obchodní aktivity rozšiřujeme také do zahraničí, a to nejen v rámci Evropské unie, ale i daleko za její hranice.

Pyšníme se bohatým produktovým portfoliem, které zahrnuje nákladní, industriální, zemědělské, traktorové a osobní pneumatiky. Značnou část nabídky tvoří EM pneumatiky či pneumatiky pro autobusy.

Sídlíme ve městě Zlín a disponujeme velkými skladovými zásobami. A získali jsme výhradní zastoupení pro tuzemský trh značek Techking, Vredestein, Starmaxx, SEHA, JINYU, Armpower a Taishan. V neposlední řadě v naší nabídce najdete značky Mitas, Double Coin, Michelin, Matador či Barum.

o nas

Mise: Aneb proč existujeme? Vytváříme hodnoty k uspokojování přání zákazníků, vlastních potřeb a osobních ambicí.

Vize: Aneb kým chceme být? Snažíme se být finančně stabilním, spolehlivým a seriózním obchodním partnerem, který patří mezi největší obchodníky se zemědělskými a industriálními pneumatikami na tuzemském trhu. A zároveň se prodíráme mezi významné hráče na trzích v zahraničí.

Hodnoty: Aneb v co věříme? Věříme především ve slušnost, poctivost, spolehlivost, profesionalitu, nezávislost, rovné podmínky a svobodný trh. 

Kde nás najdete


Copyright © 2016 - www.weboo.eu