x 
0 Kč

  • MOD_VIRTUEMART_EMPTY_CART_MSG

Výrobce pneumatik SEHA

Turecká společnost SEHA byla založená v roce 1988, přičemž původně se specializovala na oblast technického poradenství a inženýrství. V oblasti výroby pneumatiky se společnost ocitla počátkem 90. let a během krátké chvíle stala se významným exportním obchodníkem v tomto specifickém segmentu. V druhé polovině 90. let byla společnost na tureckém území pátým největším vývozcem pneumatik. A titul pátého největšího vývozce si udržuje až dodnes.

Turecká korporace pracovala na významných projektech, pomocí kterých nabyla bohatých obchodních zkušeností z různých odvětvích. A v neposlední řadě se vyznačuje výborným know-how, se kterým dokáže oslovit veřejné instituce i vedoucí světové organizace.

Aktuálně pneumatiky SEHA zdobí trh v 70 zemích světa. A společnost spolupracuje s více než 200 mezinárodními společnostmi a 1 200 tureckými firmami.

logo seha

Vize: Turecký výrobce pneumatik SEHA si chce udržet svou pátou pozici největšího dodavatele pneumatik a zvýšit efektivitu na trzích ve Střední Africe a Jižní Americe. Touží získat certifikát kvality QVM, aby se mohl stát dodavatelem karoserií.

Mise: V odvětvích, ve kterých momentálně působí, chce zvýšit produktivitu a zaměstnanost. A bude se snažit vyvíjet nové technologie a udržet svou spolehlivost.

Hodnoty: Firma si zakládá na etických hodnotách, přičemž je pro ni pýchou vědět, že má nezastupitelné místo u zákazníků a obchodních partnerů. Vyznává spravedlnost, respekt a lásku nejen uvnitř organizace. Klade důraz na týmovou spolupráci, má soutěživého ducha a zaměřuje se na úspěch.

Pneumatiky SEHA se rozdělují na několik kategorií, a to traktorové, industriální a agro pneumatiky pro užitková vozidla

 

PROHLÉDNOUT PNEUMATIKY SEHA V NAŠEM E-SHOPU

Kde nás najdete


Copyright © 2016 - www.weboo.eu