x 
0 Kč

  • MOD_VIRTUEMART_EMPTY_CART_MSG

Výrobce pneumatik Starmaxx

Založení turecké společnosti se datuje v roce 1976, přičemž za dobu své existence si vybudovala přední postavení nejen na domácím trhu. Aktuálně zaměstnává více než 2 150 pracovníků po celém světě, kteří se podílejí na plnění cílů.

Společnost Starmaxx působí ve více než 98 zemích světa a vlastní podniky s celkovou rozlohou více než 2 miliony metrů čtverečních. Pneumatiky Starmaxx každoročně obsazují přední pozice ve výsledcích zátěžových testů.

logo starmaxx

Vize: Starmaxx se chce stát globální značkou, která má povědomí o životním prostředí. Zároveň se se svými technologickými produkty a službami zaměřuje na hospodářství pro příští generaci.

Mise: Výrobce pneumatik se snaží dosáhnout hned několika cílů. Chce nabídnout zákazníkům vysoce kvalitní a spolehlivé výsledky, optimalizovat akcionáře, zvýšit soutěžní sílu prostřednictvím kontinuálních aktivit vedoucích ke zlepšení a plnit svou sociální a environmentální odpovědnost.

Hodnoty: A mezi hodnoty společnosti patří spokojenost zákazníků a zaměstnanců, inovace a průběžné vzdělávání, integrita a závazek. 

PROHLÉDNOUT PNEUMATIKY STARMAXX V NAŠEM E-SHOPU

Kde nás najdete


Copyright © 2016 - www.weboo.eu