EM pneumatiky přijedem vyměnit přímo k vám

Víme, že se na své stroje spoléháte. Proto jsme si pro vás připravili novinku: díky našemu mobilnímu servisu už nehrozí žádné dlouhé výpadky jen kvůli výměně EM pneumatik. Stačí nám zavolat a za vaší mašinou dojedeme kamkoliv, kde se zrovna nachází. Pokud je to teda v České republice.

Chlapi přijedou, poradí vám, co a jak, gumy vymění a za chvíli jsou zase pryč. Pro tuhle práci jsme si vybrali jen ty nejlepší automechaniky z nejlepších. Ty, za které dáme ruku do ohně. Vyberou vám správné gumy pro vaše nakladače nebo dampery bez ohledu na značku a poradí vám i jak na to, aby vám příště vydržely ještě déle. Poradí si s pneumatikama v rozměrech od 17,5R25 až po 29,5R25 a od 600/65R25 až po 850/65R25. 

Postaráme se o všechno:

Kola odmontujeme a samozřejmě taky zpátky namontujeme. Jinak by to ani nešlo, že jo.


Pokud chcete životnost pneumatik prodloužit, snížit valivý odpor a zajistit v gumách stálý tlak, nahustíme je inertním plynem.


Ještě než vám prodáme nové gumy, zkoukneme ty staré. Pokud půjde o Michelin nebo Bridgestone a budou v pohodě, nabídneme vám jejich protektorování. Tím prodloužíte jejich životnost a ušetříte za nákup zbrusu nových gum.


Protože nás zajímá, co se se starýma gumama stane, ekologicky je likvidujeme. A platíme za to my, ne vy.


A pokud vaše mašina dostává fakt zabrat, dodáme vám i ochranné řetězy na EM pneumatiky.


Že jsme dobří, ještě neznamená, že i drazí

O vaše EM pneu se postarají naši nejšikovnější chlapi, kteří ví, co dělají. Dorazí rychle, máknou a když je všechno zas v nejlepším pořádku, odporoučí se zas honem pomáhat někomu dalšímu. Cinkněte nám a přesvědčte se. Vcukuletu dáme vaši mašinu zas do pořádku.