S mobilním servisem k Vašim službám

Jsme tady pro Vás i Vaše stroje. Víme, totiž jaká může být někdy starost řešit koupi nových pneumatik, přezutí a odvoz starých pneumatik. A proto jsme tady, abychom se o obutí Vašeho stroje KOMPLETNĚ postarali. 
 

Máme bohatou nabídku pneumatik různých značek jako jsou např. SEHA, Techking, BKT, Alliance a další, včetně duší, ventilků a jiného příslušenství. VŠE SKLADEM
 

K výběru nových pneumatik Vám poskytneme odborné poradenství, založené na 30letých zkušenostech, tak abychom pro Váš stroj našli tu správnou pneumatiku do podmínek, ve kterých pracuje, a ještě k tomu za nízké ceny!
 

Mobilním pneuservisem pak přezouváme po celé ČR lehké nákladní, nákladní, zemědělské až do průměru ráfku 56 palců, lesní a veškeré stavební pneumatiky na dělených i nedělených discích od 15–29 palců (příklad 15,5-25 až 29,5R25) přímo u Vás! 
 

Jsme pružní, rádi se přizpůsobíme Vašim potřebám.
 

Staré pneumatiky si odvezeme a postaráme se o ekologickou likvidaci na naše náklady.
 

Ke všem pneumatikám navíc dodáváme záruční i pozáruční servis. Provádíme veškeré opravy jak za studena, tak i za tepla (thermopres). 
 

 

PROSTĚ SE POSTARÁME O VŠECHNO.

Pro více informací a objednávky nás neváhejte kontaktovat přes kontaktní formulář níže, nebo volejte na +420 725 532 652.

Kontaktní formulář